Witam serdecznie

Nazywam się Ewa Kujawa, jestem kobietą pełną pasji i radości życia. Od kilkunastu lat mieszkam w Józefosławiu niedaleko Warszawy. Spotkałam tutaj życzliwych ludzi oraz stworzyłam własne miejsce do życia. Od 1998 roku działam jako trener i konsultant biznesu. Skończyłam studia ekonomiczne na Uniwersytecie Gdańskim, wiedzę psychologiczną rozwijałam na licznych kursach i warsztatach w Polsce oraz zagranicą (Anglia, Stany Zjednoczone, Francja). W kręgu moich zawodowych zainteresowań znajdują się zagadnienia związanie z zaangażowaniem pracowniczym, procesem zmiany, efektywnością w osiąganiu zespołowych i indywidualnych zamierzeń a także z osobistym spełnieniem i szczęściem.

W pewnym momencie życie zmusiło mnie, bym zmierzyła się z bagażem trudnych emocji. Zajęło to sporo czasu – głównie ze względu na moją pasję badawczą, dociekliwość, niezmierzoną ilość pytań, które stawiałam sobie i światu. Pragnęłam zrozumieć i poznać nie tylko siebie, ale też mechanizmy, które sprawiają, że jako ludzie jesteśmy tym, kim jesteśmy oraz poznać te mechanizmy, które sprawiają, że stajemy się tym, kim pragniemy być.

Iskierka, która odkąd pamiętam dawała mi radosną energię do życia sprawiła, że podróż w głąb siebie choć nie zawsze prosta i łatwa, prowadziła od smutku i buntu do poczucia ulgi, wzruszenia i prawdziwego szczęścia. Droga serca pozwoliła mi odnaleźć harmonię, dała poczucie wolności, spokoju. Nauczyłam się wybaczać – sobie i innym, nauczyłam się miłości i wdzięczności.

Rozwijając kompetencje zawodowe oraz prywatnie odnajdując siebie poznałam wiele technik i narzędzi, które w swoim założeniu mają służyć uzdrowieniu duszy lub zwiększeniu efektywności naszych codziennych działań. Miałam okazję zweryfikować ich rzetelność i wybrać te, które w moim odczuciu są bezpieczne i skuteczne. Opracowałam też własne techniki, które pomagają pożegnać trudną przeszłość i określić to, co daje nam radość i spełnienie w życiu. Najważniejsze z nich to:

PROCES WEWNĘTRZNEGO POJEDNANIA – piszę o nim w opowiadaniu „Pojednanie z Miłością” – znajdziesz je w sekcji kącik czytelnika.

LIFE FULFILMENT MAP® – Mapa Życiowego Spełnienia – o tym narzędziu możesz dowiedzieć się więcej w sekcji badanie LFM®.

Obecnie z prawdziwą przyjemnością pomagam innym osobom na ich własnej drodze poszukiwań i wzrastania.