Przejdź do treści

Cel mojej pracy

Wspieram osoby, które chcą czerpać zadowolenie z życia prywatnego oraz zawodowego i żyć w poczuciu spełnienia.  Pomagam zredefiniować potrzeby, pragnienia i cele oraz towarzyszę na ścieżce ku realizacji dążeń.

W szczególności wspieram tych, którzy realizując osobiste lub zawodowe pasje pragną współtworzyć autentyczne, pełne satysfakcji relacje.

Unikalna metoda LFMinsight®

Life Fulfilment Map® to metoda wspierająca rozwój człowieka i jego dążenia w kierunku poszukiwania sensu, życiowego balansu i satysfakcji. Metoda uwzględnia zmiany, jakie zaszły w naszej mentalności w ciągu ostatnich lat. Opiera się na nowej definicji pojęcia władzy oraz sprzyja wzmocnieniu postawy współdziałania w warunkach zaufania zamiast nadzoru.

Punktem wyjścia w metodzie jest badanie Life Fulfilment Map®. Uczestnik badania jest równoprawnym partnerem w omawianiu wyników. Widzi klucz odpowiedzi, ma możliwość ich uściślenia i lepiej rozumie wzajemne oddziaływanie swoich wewnętrznych potrzeb. Dzięki temu zwiększa się rzetelność badania oraz poczucie komfortu w trakcie rozmowy o trudnych zagadnieniach.

Czytaj dalej >>

O mnie

Mam na imię Ewa, jestem kobietą pełną pasji i radości życia. Pochodzę z Gdańska. Od kilkunastu lat mieszkam w Józefosławiu pod Warszawą. Spotkałam tutaj życzliwych ludzi oraz stworzyłam własne miejsce do życia. Od 1998 roku pracuję jako trener biznesu, od 2000 również jako doradca i coach.

Skończyłam studia ekonomiczne na Uniwersytecie Gdańskim, w ramach Programu Tempus -University of Leicester ukończyłam kursy: Banking&Finance i Strategic Marketing of Financial Services. Dodatkowo wiedzę z zakresu zarządzania i psychologii rozwijałam na licznych kursach i warsztatach w Polsce oraz zagranicą (Anglia, Stany Zjednoczone, Francja).

W kręgu moich zawodowych zainteresowań znajdują się zagadnienia związane z dążeniem człowieka do spełnienia celów i pragnień na gruncie osobistym oraz zawodowym w taki sposób, by zachowując równowagę, mógł doświadczać poczucia sensu i satysfakcji.

Czytaj dalej >>

LFMinsight® jest dla osoby, która...

decyduje o zmianie zawodowej

… i chce zyskać poczucie samorealizacji w pracy i satysfakcję z osiąganych rezultatów.

decyduje o zmianie w związku

… i chce współtworzyć autentyczne relacje, w których realizuje swoje dążenia intencji i oczekiwań.

jest przemęczonym wrażliwcem

… i chce odzyskać równowagę, energię oraz radość  w życiu.

zmieniła kraj zamieszkania

… by adaptacja do kraju pobytu mogła stać się  ciekawą przygodą.

inicjuje zmiany w firmie

… by zyskała świadomość tego, co 

pragnie poczucia spełnienia

… by bez głębokiej analizy dzieciństwa mogła czerpać zadowolenie ze spełniania aspiracji dorosłego człowieka.

„Bądź sobą, wszyscy inni są już zajęci.”

Oscar Wilde

Co to właściwie oznacza „być sobą”? Czy być najlepszym czy może prawdziwym sobą?  Co począć z trudnymi emocjami, które są częścią mnie? Czy warto realizować swoje marzenia i pasji, jeśli budzi to niezadowolenie ludzi, na których mi zależy? 

Jeśli zadajesz sobie te lub podobne pytania, być może ścieżka LFMinsight® będzie sposobem odkrywania ważnych dla Ciebie odpowiedzi i wparciem w realizacji Twoich celów i zamierzeń.

„Bądź sobą, wszyscy inni są już zajęci.”

Oscar Wilde

Co to właściwie oznacza „być sobą”? Co sprawia, że w pełni czuję się sobą? Czego potrzebuję w życiu, prywatnie i w pracy, w kontakcie z innymi ludźmi, by w pełni czuć się sobą? Czy bycie sobą oznacza bycie najlepszym sobą? A może wystarczy być prawdziwym, autentycznym sobą? Co począć z trudnymi emocjami, które są częścią mnie? Czy mam prawo do realizowania marzeń i pasji, jeśli budzi to niezadowolenie ludzi, na których mi zależy? Jak być sobą wśród innych? Jak budować swoje życie, czym się kierować, by będąc sobą czerpać z życia satysfakcję?

Jeśli zadajesz sobie te lub podobne pytania, być może ścieżka Life Fulfilment Map® będzie sposobem odkrywania ważnych dla Ciebie odpowiedzi i wparciem w realizacji Twoich celów i zamierzeń.

Dlaczego warto się ze mną spotkać?

W każdym, z kim współpracuję, widzę w pierwszej kolejności człowieka, pracujemy razem biorąc pod uwagę dążenia i potrzeby aktualne w danym momencie wzrastania dorosłej osoby.

Pracuję w oparciu o Life Fulfilment Map®, oryginalną metodę nowej generacji, która uwzględnia zmiany, jakie zaszły w ciągu ostatnich 20 -30 lat 
w społeczeństwie i w nas samych.

Praca w oparciu o Life Fulfilment Map® jest wysoce efektywna, dzięki rzetelnej diagnozie wystarczą 3 spotkania, by osoba korzystająca z konsultacji mogła uzyskać konkretne rezultaty.

Referencje

W trudnym dla mnie czasie poznałam wspaniałą osobę, która jest profesjonalnym coachem, empatycznym i, jak to się mówi, „ekologicznym”. Praca z taką osobą jest produktywna, komfortowa i bezpieczna. Ewa, profesjonalista, nie daje gotowych odpowiedzi ani nie narzuca swoich rozwiązań – delikatnie prowadzi do znalezienia własnych i uczy Cię słuchać siebie. Poświęca również czas, aby wprowadzić Cię w stan umysłu, niezbędny do pracy (…) zawsze pamięta o wielu różnych szczegółach, które mile Cię zaskoczą, gdy z nią porozmawiasz.

Wiola, 32 lata, Warszawa/Київ

Ze spotkań Life Fulfilment Map® skorzystałem, gdy podejmowałem decyzję o zmianie pracy. Byłem świadomy swoich mocnych i słabych stron, ale dzięki metodzie Life Fulfilment Map® dowiedziałem się rzeczy ważniejszej: z czego one wynikają, z jakich moich cech osobowości się biorą. Pomogło mi to wybrać miejsce pracy, a obecnie pomaga świadomie zarządzać swoimi obowiązkami. Lepiej oceniam z góry, które prace powinienem delegować, w których potrzebuję wsparcia. Wiem jak dobierać współpracowników w zespole tak, aby uzupełnić moje słabości. Polecam metodę każdemu, kto zastanawia się nad zmianą firmy czy zakresu obowiązków.

Jacek, 45 lat, powiat Otwocki

Kategorie badanych potrzeb

środowisko społeczne

rodzina, praca, kontakty społeczne, kontakt z sobą

relacje zadaniowe

współdziałanie, samodzielność, władza, wpływ, rywalizacja, asertywność

społeczna aprobata

 spełnianie potrzeb, prestiż, atrakcyjność

zasoby

przedmioty, pieniądze, czas

spoiwa społeczeństwa©

przywiązanie do wartości, altruizm, zorganizowanie

więzy wzajemności©

 odwet, wdzięczność transakcyjną©

poznawanie świata

rozumienie, tworzenie, doświadczanie

witalność

jedzenie, zdrowie, aktywność fizyczna, duchowość