Przejdź do treści

Zapraszam

Jeśli pragniesz poprawić jakość swojego życia, ale nie wiesz, w jaki sposób to osiągnąć, jeśli podejmujesz życiowe decyzje, ale nie masz pewności, w jakim kierunku podążać  – zapraszam do skorzystania z LIFEinsight!©.

Ewa Kujawa

Informacje dodatkowe

Bezpłatne spotkanie konsultacyjne

Jeśli myślisz o skorzystaniu z LIFEinsight!©, zapraszam na bezpłatne 30 – minutowe spotkanie online (lub rozmowę telefoniczną). Proszę wyślij swoje zgłoszenie na adres: kontakt@ewa-kujawa.pl. W ciągu 2 dni roboczych skontaktuję się z Tobą w celu umówienia spotkania.

 

Dostępność usługi

Spotkanie rozwojowe prowadzę przede wszystkim online (przy włączonej kamerze), dla osób z Piaseczna i Warszawy możliwa jest również formuła spotkań osobistych.

Pracuję w godzinach od 10:00 do 13:00 i 16:00 do 20:00

Czytaj dalej >>
moje zdjęcie (800×1000 px)


O mnie

Mam na imię Ewa, jestem kobietą pełną pasji i radości życia. Pochodzę z Gdańska. Obecnie mieszkam w Józefosławiu pod Warszawą. Spotkałam tutaj życzliwych ludzi oraz stworzyłam własne miejsce do życia. Od 1998 roku pracuję jako trener biznesu, od 2000 jako doradca, a od 2018 również jako trener osobistego rozwoju.

Skończyłam studia ekonomiczne na Uniwersytecie Gdańskim, w ramach Programu Tempus -University of Leicester ukończyłam kursy: Banking&Finance i Strategic Marketing of Financial Services. Już po studiach ukończyłam 2 letni kurs psychologii.  Swoją wiedzę rozwijałam na licznych szkoleniach i warsztatach w Polsce oraz zagranicą (w Anglii, Stanach Zjednoczonych i we Francji). 

Czytaj dalej >>

LIFEinsight!© jest dla osoby, która...

decyduje o zmianie zawodowej

… i chce zyskać poczucie samorealizacji w pracy i satysfakcję z osiąganych rezultatów.

decyduje o zmianie w związku

… i chce współtworzyć relacje oparte na miłości, oraz zaufaniu albo podejmuje decyzję o rozstaniu.

jest przemęczonym wrażliwcem

… i chce odzyskać równowagę, energię oraz radość życia.

jest zabieganym perfekcjonistą

… i czuje, że nadszedł czas, by nauczyć się odpuszczać – sobie i innym.

inicjuje zmiany w firmie

… by  zaczynając zmianę od siebie, była wsparciem oraz inspiracją dla innych.

pragnie poczucia spełnienia

… by mogła czerpać zadowolenie ze spełniania aspiracji dorosłego człowieka.

„Bądź sobą, wszyscy inni są już zajęci.”

Oskar Wilde

Co to oznacza „być sobą”? Czy oznacza być najlepszym czy może prawdziwym sobą?  Kim chcę być, by być sobą? Czego pragnę? Jak zrealizować moje pragnienia?

Jeśli zadajesz sobie te lub podobne pytania, metoda LFMinsight! może być sposobem odkrywania ważnych dla Ciebie odpowiedzi i wparciem w realizacji Twoich celów i zamierzeń.

„Bądź sobą, wszyscy inni są już zajęci.”

Oscar Wilde

Co to oznacza „być sobą”? Czy oznacza być najlepszym czy może prawdziwym sobą?  Kim chcę być, by być sobą? Czego pragnę? Jak zrealizować moje pragnienia?

Jeśli zadajesz sobie te lub podobne pytania, metoda LFMinsight! może być sposobem odkrywania ważnych dla Ciebie odpowiedzi i wparciem w realizacji Twoich celów i zamierzeń.

Podstawowa oferta LIFEinsight!©

SESJE LIFEinsight!© 

Polecam w sytuacjach kryzysowych, gdy w Twoim życiu zaszła zmiana, która spowodowała poczucie zagubienia lub straty, w sytuacji, gdy podejmujesz trudne, życiowe decyzje albo gdy rozpoczynasz ścieżkę rozwoju, by polepszyć jakość Twojego życia.

Dzięki sesjom w oparciu o analizę wyników testu LIFEinsight!© możesz szybko i skutecznie zdefiniować  kierunek rozwoju i określić najsilniejsze czynniki wpływające na Twoją zdolność do osiągania wyznaczonych celów i/lub mierzenia się z wyzwaniami.

PAKIET 3 GODZIN W CENIE 540 ZŁ

PAKIET 4 SPOTKAŃ

Polecam, gdy chcesz wdrożyć zaplanowane cele. Cele te mogą być związane z podjętymi przez Ciebie decyzjami dotyczącymi zmian w życiu zawodowym lub osobistym albo mogą być związane ze świadomie realizowanym osobistym rozwojem.

Dzięki pakietowi LIFEinsight!© otrzymasz regularne wsparcie, które pomoże Ci łatwiej przezwyciężyć wyzwania związane ze zmianą i ułatwi kształtowanie nawyków, które wpływają na przykład na sposób, w jaki budujesz relacje z ludźmi, funkcjonujesz w środowisku zawodowym lub dbasz o swoje zdrowie.

PAKIET 4 GODZIN W CENIE 600 ZŁ

 POJEDYNCZE SPOTKANIE

Polecam, gdy potrzebujesz sporadycznego wsparcia przy określeniu celu lub w trakcie wdrażania Twoich zamierzeń. Z pojedynczego spotkania możesz skorzystać, gdy w danym momencie jest to dla Ciebie bardziej komfortowe rozwiązanie niż wybór pakietu. 

Dzięki opcji pojedynczego spotkania możesz skorzystać z metody LIFEinsight!© na zaawansowanym etapie rozwoju, gdy nie potrzebujesz już częstych spotkań lub po zakończeniu procesu zmiany, gdy sporadycznie chcesz otrzymać wsparcie w jakimś obszarze. 

1 GODZINA W CENIE 200 ZŁ